top of page

Výlet je pripravený pre všetky deti, ktoré chcú zažiť víkend plný zábavy, adrenalínových zážitkov a radi spoznávajú nové zákutia. Máme pre vás pripravenú trasu v okolí mesta Snina, kde môžete absolvovať jazdu na upravených terénnych vozidlách či na vojenskom džípe.

 

Pomocou týchto áut vás zavedieme na krásne miesta, kde navštívime:

-miniatúry drevených kostolíkov v Národnom parku Poloniny,

-kryptu z 1.svetovej vojny v Osadnom,

-hranicu s Poľskom odkiaľ vedie malý vláčik do Balnice (PL),

-monumentálnu sochu nazývanú Medová baba,

-vyhliadku na vodnú nádrž Starina,

-rohľadňu Holica, 

-drevený kostolík v obci Topoľa,

-prírodnú rezerváciu Hostovické lúky,

-Mini ZOO v Snine

Samozrejme aj pravá offroadová jazda v upravených terénnych autách, na trati na to určenej v katastri obce Čukalovce.

 

Ku niektorým miestam sa budeme musieť presunúť aj pešo, teda náš výlet zahŕňa aj krátke a nenáročné turistické trasy. Počas celého víkendu môžeme pozorovať krásy prírody, nádherné výhľady na okolité lesy. Aby sme mali zážitkov čo najviac, nocovať budeme pri ohníku v turistických stanoch, v spacákoch určených aj do externých mínusových teplôt, keďže v jeseni sú noci už chladnejšie. Krásnym zážitkom je aj tmavá obloha posiata miliónmi hviezd. Tie sú najlepšie viditeľné v Parku tmavej oblohy Poloniny, ktorých je na svete len zopár. Ak nám začne škvŕkať v bruškách, pripravíme si spoločnými silami ohník, opečieme špekáčiky a tým vytvoríme ďalší skvelý zážitok, večeru v prírode. Cely výlet trvá od piatka večera až do nedeľňajšieho obeda. Prejdeme množstvo kilometrov. Cena celého víkendového pobytu je 129€. V cene je zahrnutá doprava, strava, nocľah, zapožičanie stanov a spacákov, a samozrejme aj sprievodca, ktorý je po celú dobu k dispozícii.

Super víkend začína v piatok v turistickej ubytovni Jurčišin, kde je pripravená večera a v sobotu ráno, v skorých ranných hodinách sa vyráža na džípoch za novými zážitkami.

Výlet je zostavený pre všetky deti, ktoré by radi zažili víkend plny zábavy, adrenalínových zážitkov a radi spoznávajú nové zákutia. Mame pre vás pripravenú trasu v okoli mesta Snina, kde môžete zažiť jazdu na upravených terénnych vozidlách či na vojenskom džípe. Pomocou týchto aút vás zavedieme na krásne miesta, kde môžeme vidieť miniatúry drevených kostolíkov v Ulici, kryptu z 2.svetovej vojny v Osadnom, hranicu s Poľskom kadiaľ vedie maly vláčik - Balnicu, veľkú sochu nazývanú Medvedia baba, či vyhliadku na vodnú nádrž Starina. Ku niektorým miestam sa budeme musieť presunúť aj pešo, teda nás výlet zahŕňa aj krátke a nenáročné turistické trasy. Počas celého víkendu môžeme pozorovať krásy prírody, nádherne výhľady na okolite lesy. Aby sme mali zážitkov čo najviac, nocovať budeme pri ohníku v turistických stanoch, v spacakoch určených aj do mínusových teplôt, keďže v jeseni sú noci už chladnejšie. Krásnym zážitkom je aj tmavá obloha

bottom of page